Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Ultra Hot Deluxe

Грати

Ultra Hot Deluxe

Одне з найпоширеніших запитань, яке ставлять гравцям у слоти, - наскільки гарячими ви хочете бачити ваші ретро-слоти? І відповідь може бути просто "Ultra Hot Deluxe", що є назвою одного з найпопулярніших ігрових автоматів Novomatic. Після успіху інших ігор серії "Hot", таких як Sizzling Hot Deluxe та слот Xtra Hot, ця гра також є гарячою з усіх правильних причин.

Ви можете виграти великі призи граючи в казино Слотор 777, вишикувавши в лінію всіма улюблені символи слоту, включаючи вишні, сливи, апельсини та лимони, а також батончики, зірочки та щасливі сімки. Також є спеціальний бонусний приз, а також функція Gamble Feature, яка дозволяє подвоїти ваш виграш.

З призами до 1 500 000 монет, які можна виграти, ставки починаються від 20 монет з різноманітними ставками на лінії на будь-який смак. Ви також можете грати в Ultra Hot Deluxe на різноманітних комп'ютерах і мобільних пристроях, зокрема на iPhone, смартфонах і Windows Phone.

Все просто

Ігровий автомат Ultra Hot Deluxe може бути спекотним, але він також дуже простий, оскільки гра відбувається на сітці з 3 х 3 барабанів з 5 встановленими лініями виплат. Оскільки це один із гарячих слотів Novomatic, ви також побачите, що символи спалахують у полум'ї, щоб відсвяткувати всі перемоги!

Насолоджуйтесь полум'яною фортуною

З моменту, коли будь-який з цих символів спалахує, ви можете почати будувати свій банк аж до полум'яного стану з виграшами до 80 000 монет за вишикування вишень, лимонів, апельсинів та слив. Призи в слоті Ultra Hot Deluxe стають дедалі соковитішими, адже ви можете виграти до 120 000 монет за вибудовування смужок, а за вибудовування зіркових символів - до 400 000 монет. Однак є лише 1 приз, який зацікавить хайролерів, і це приз за створення улюбленого символу - щасливої сімки. Зберіть п'ять щасливих сімок на будь-якій ігровій лінії, і ви можете забрати головний приз у розмірі 1,500,000 монет. Існує також невеликий фруктовий бонус, який подвоює ваші призи на всіх 5 лініях, якщо вам вдасться заповнити всі 9 позицій на барабанах однаковими фруктами.

На цьому ваші розваги в ігровому автоматі Ultra Hot Deluxe не закінчуються, і багато гравців просто люблять спробувати збільшити свій виграш у азартній грі Double-Your-Prize Gamble Feature - але вибір залишається повністю за вами. Якщо ви хочете ризикнути всім, щоб подвоїти свій приз, все, що вам потрібно зробити, - це вгадати, якою буде гральна карта, що випаде вам сорочкою догори, - червоною чи чорною. Робіть правильний вибір, і ви подвоїте свій виграш!

Ставки для хайролерів

Хоча грати в слот Ultra Hot Deluxe може будь-хто, щоб відчути його ультра-спекотність, вам доведеться трохи пограти на високих ставках. Підсильте спеку, збільшуючи ставку з мінімальної ставки у 20 монет у будь-якому місці до максимальної ставки у 10 000 монет за спін.

Відчуйте спеку цього слоту

Ультра-гарячий слот з великими призами, унікальним бонусом та можливістю завжди подвоювати свої гроші - чи не час перевірити, чи зможете ви витримати спеку слоту Ultra Hot Deluxe?

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС