Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Thunderstruck

Грати

Ігровий автомат Thunderstruck

Ігровий автомат Thunderstruck - це слот в оналйн казино Слотор 777 від Microgaming 2004 року випуску, який заснований на історії Тора, скандинавського бога грому, штормів і блискавки. Цілком можливо, що його надприродна сила принесе вам удачу під час гри на цьому ігровому автоматі з 5 барабанами і 9 лініями виплат. Серед особливих можливостей ви виявите безкоштовні спіни й дикі символи, що винагороджують.

Прогноз погоди: Грім і блискавка

Ця гра містить цілий набір символів, що відносяться до грому, які також перегукуються з легендою про Тора. На барабанах ви зустрінете самого Тора, скеттер символи баранів, молот Тора, горн, кулак Тор, блискавку і штормовий замок. Ви також знайдете тут традиційні символи гральних карт, які можна знайти в деяких типах настільних ігор. Порівняно зі своїм сиквелом Thunderstruck II, графіка цього автомата є доволі блідою, проте промальовування тут далеко не найгірше, насамперед, завдяки мультяшному стилю.

Отримайте дворазовий мультиплайер ваших виграшів із Тором

Зображення Тора є диким символом гри, який має здатність замінювати всі інші символи на барабанах, крім символу баранів. Більш того, всі ваші виграші будуть подвоєні кожного разу, коли Тор виступає в ролі замінювального символу у виграшній комбінації.

15 безкоштовних спінів і мультиплайер до 3X

Бонусні раунди безкоштовних спінів доволі поширені в безлічі ігрових автоматів, тому саме присутність триразового мультиплайєра робить саме цей бонус таким цікавим. Ви отримаєте 15 бонусних раундів безкоштовних спінів у тому разі, якщо вам випадуть три або більше символи баранів у будь-якій позиції на барабанах. Усі виграші в рамках цього бонусного раунду будуть потроєні. Ще 15 додаткових безкоштовних спінів можна отримати в тому разі, якщо ще 3 або більше символів баранів відкриються на барабанах уже в рамках раундів безкоштовних обертань. Крім того, ви отримаєте і виплати за скеттерами перед тим, як запустяться безкоштовні спіни. Скеттер виплати множаться на загальну суму поставлених на спін кредитів.

Гра на низьких лімітах

Діапазон лімітів, який пропонує ігровий автомат Thunderstruck, буде доволі мізерним з погляду хайролерів, адже тут ви зустрінете ставки в межах від 0.01 до 45 монет. Якщо ви хайролер, то, ймовірно, вам буде простіше пограти в такі слоти як Burning Desire або Thunderstruck II.

Вердикт

Ігровий автомат Thunderstruck - це здебільшого слот старої школи від Microgaming, з простою графікою й обмеженими бонусними можливостями. Проте, теоретичний відсоток повернення в 96% надає досить непогані шанси слоту для настільки старого ігрового автомата. Серед інших схожих слотів від Microgaming, гра на яких відбувається в аналогічній з Thunderstruck манері, ви також можете спробувати Spring Break і Ladies Nite.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС