Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Lobstermania 2

Грати

Ігровий автомат Lucky Larry's Lobstermania 2

Незалежно від того, чи ви вже зустрічалися з омаром Ларрі в оригінальному слоті Lobstermania, чи ні, гра "Lucky Larry's Lobstermania 2" неодмінно приверне вашу увагу до нової порції веселих пригод з омарами. Ви можете виграти призи, допомагаючи Ларрі підтримувати порядок в його улюбленій бухті, а він щедро винагородить вас за виявлення будь-яких проблем з місцевими буями, кораблями, маяками або причалами. Однак вам дійсно варто з нетерпінням чекати на блискучі бонусні ігри Ларрі, які включають диких лобстерів, джекпот-скатери, функцію множника, раунди Bonus Picker та золотих лобстерів.

Ларрі любить, коли його шанувальники виграють по-крупному в казино Slotor777, саме тому він пропонує 40 ігрових ліній + бонус, а також дозволяє всім гравцям грати на своїх улюблених мобільних пристроях; його особистими рекомендаціями є iPad або планшетні комп'ютери.

The Bay

Дім Ларрі такий же сонячний, як і його особистість, і тут ніколи не буває нудно, коли його 5 x 4 барабани знову і знову закручуються.

Lobster Loot

Ларрі полюбляє грати в покер зі своїми друзями, і ви можете виграти до 150 монет лише за те, що допоможете йому знайти свої гральні карти. Однак допоможіть йому навести лад у бухті, і ви виграєте до 300 монет за човнові причали та маяки, а також до 400 монет за кораблі та буї.

Милий Ларрі просто обожнює роздавати (або виривати) багато бонусів, і він з радістю замінить багато інших символів, щоб створити ще більше виграшних виграшних ліній. Якщо це станеться, коли на барабані 3 випаде мультиплікатор, ви також можете виграти від 3 до 5 разів більше від початкової вартості призу. Також слідкуйте за символами розкиду джекпоту, які також можуть діяти як дикі символи, однак, коли вони з'являються на 3-5 барабанах поспіль, вони також приносять джекпот. 3 символи приносять легку пастку вартістю 2 500 монет, 4 символи приносять повну пастку вартістю 10 000 монет, а 5 символів приносять материнську жилу вартістю 50 000 монет.

Ігровий автомат Lucky Larrys Lobstermania 2 має кілька різних бонусних раундів. Символи розкиду також призведуть до додаткового раунду вибору бонусів - бонусу Lucky Lobster Free Spins Bonus або бонусу Lucky Larry Buoy Bonus 2, в останньому з яких ви отримаєте від 40 до 95 разів більше від номіналу вашої монети. Ви також отримаєте шанс відвідати Бразилію, Австралію або штат Мен і вибрати 2, 3 або 4 буї, які покажуть 2 - 4 лобстери, кожен з яких коштує від 10x до 575x від номіналу вашої монети. Якщо ви знайдете золотого лобстера, це відкриє наступний бонусний раунд з бонусами "Пелікан", "Кенгуру" або "Восьминіг". Пелікан виплачує від 160 до 625 разів більше номіналу вашої монети, кенгуру - від 200 до 800 разів більше номіналу вашої монети, а восьминіг - від 200 до 1 000 разів більше номіналу вашої монети.

Лінії Ларрі

Не потрібно бути маніяком, щоб грати на лініях в Lucky Larry's Lobstermania 2 - але тут є 40 ліній для гри + бонус на кожному обертанні, який коштує 60 монет. Однак ви можете зробити ставку на них номіналом від 1 до 10 монет, що дозволяє зробити мінімальну ставку в 60 монет і максимальну ставку в 600 монет. Однак майте на увазі, що ця гра сумно відома своєю високою волатильністю, тому якщо ви віддаєте перевагу частим невеликим виграшам, а не рідкісним великим, можливо, вам варто спробувати іншу гру.

Будьте егоїстом

З такою великою кількістю чудових бонусних ігор у Lucky Larry's Lobstermania 2, чи не час вам виділити трохи часу для того, щоб стати егоїстом - чи то пак молюском!

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС