Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Game of Thrones

Грати

Огляд ігрового автомата Game of Thrones

Домінуйте на землях Вестеросу, граючи в ігровий автомат Game of Thrones від Microgaming. Цей слот в казино Слотор 777 із середньою та високою волатильністю має 95,00% RTP, 243 ігрові лінії та можливість відправити вас додому зі значним виграшем. Виступайте проти різних родин, коли випадають накопичені дикі символи в базовій грі та скатери, які запускають бонус у вигляді безкоштовних обертань. Вибирайте між раундами безкоштовних обертань і грайте з мультиплікаторами, будинками зі стеками та іншими функціями.

Грайте разом із сім'ями з "Гри престолів

Розповідь про дев'ять сімей слота Game of Thrones починається із саундтреку серіалу. Ця гра заснована на популярному телесеріалі, а на сітці 5x3 розміщено сам Залізний трон.

Окрім того, що трон є символом розкиду, він також є найбільш високооплачуваним символом, який приносить до 3 000 монет за один спін. За ним слідує логотип слоту Game of Thrones, який також виконує роль дикого символу.

Наш огляд ігрового автомата Game of Thrones виявив наступні високооплачувані плитки, які представлені деякими сімейними емблемами: Баратеон, Ланністер, Старк і Таргарієн. Нижні іконки - це традиційні карткові символи A, K, Q і J.

Виберіть свою зброю

Правила гри в слот Game of Thrones досить прості - почніть з вибору ставки, і ви можете починати. Можливі значення варіюються від 0,30 до 15,00, і ви будете грати на 243 лініях виплат, які складаються з сусідніх символів, починаючи з крайнього лівого барабана. Скатер "Залізний трон" оплачується в будь-якій позиції.

Ігровий автомат Game of Thrones має 95,00% RTP і середню та високу волатильність.

Запускайте безкоштовні обертання та мультиплікатори

Якщо ви прагнете великого виграшу в слоти "Гра престолів", то вам сподобаються спеціальні функції, які пропонує гра. По-перше, символ розкиду може принести до 3 000 монет.

Мало того, три, чотири або п'ять таких символів запускають раунд безкоштовних обертань. Безкоштовні обертання починаються з надання вам вибору між чотирма раундами: Баратеон, Ланністер, Старк, Таргарієн. Кожна гра має свій власний набір безкоштовних обертань, множників та символів будинку зі стеками.

До речі, про стопки плиток: у базовій грі слота Game of Thrones ви побачите дикий символ, який збільшує ваші шанси на завершення виграшної лінії виплат.

Насолоджуйтесь іншими популярними слотами за мотивами серіалів

Щоб продовжувати обертатися разом із зірками, зверніть увагу на слот Downton Abbey від Skywind. Обертайте барабани Upstairs та Downstairs і збирайте скатери, щоб отримати такі нагороди, як дикі символи, бонусні функції та багато іншого.

Ще одна гра, яку обов'язково варто спробувати, - слот Peaky Blinders від Pragmatic Play. Грайте з 96,50% RTP на 20 ігрових лініях, збираючи символи магазинів, щоб отримати безкоштовні обертання та збільшені виграші.

Нехай гра почнеться

Microgaming виконали фантастичну роботу, розробивши цю гру, щоб доповнити серіал - це чудова причина додати її до нашої статті "7 найкращих слотів на тему серіалів у 2023 році". Насолоджуйтеся цим ігровим автоматом із середньою та високою волатильністю з 95,00% RTP та 243 лініями виплат. Збільште свої шанси на виграш до 121 000 монет завдяки накопичувальним символам і персоналізованому раунду безкоштовних обертань, який включає мультиплікатори.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС