Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Dragon’s Pearl

Грати

Ігровий автомат Dragon's Pearl

У давньокитайському фольклорі дракони викрадали молодих дівчат (перлини) і ховали їх подалі. Єдиною надією для цих бідолашних Драконячих Перлин був порятунок хоробрим воїном. Dragon's Pearl - це ігровий автомат в казино Slotor777, який ставить вас на місце одного з таких хоробрих воїнів, коли ви намагаєтеся звільнити Перлину Дракона і отримати багатство, яке приходить разом з нею.

Цей чудовий ігровий автомат від Novomatic має безліч додаткових функцій, таких як дикі дракони, розкидані перлини, бонусні обертання та розширені дикі символи. Незважаючи на те, що гра присвячена темі "Стародавній Китай", в неї можна грати на всіх сучасних пристроях, включаючи телефон або планшет. Ігровий автомат розрахований на гравців з будь-яким бюджетом, адже вартість обертань починається від 1 пенні.

Деталь за деталлю, Dragon's Pearl - це гра, яка, здається, має все, що ви могли б коли-небудь хотіти в назві онлайн-слоту, але чи є в ній те, що потрібно, щоб зібрати всі ці вражаючі атрибути разом? Ми дослідили цю нову розробку Novomatic, щоб з'ясувати це!

Краса Стародавнього Китаю

Візуально Dragon's Den чудово оформлений у давньокитайському стилі, а сам дракон має вражаючу схожість із Фу Ман Чу. Зараз Перлина може бути сумною, але, без сумніву, вона розвеселиться, коли хоробрий воїн (тобто - ви) звільнить її. Графічно Dragon's Pearl виявляється досить яскравою, і Novomatic явно влучила в усі правильні ноти з дизайном цієї гри.

Багато на кону

Головне, що стоїть на кону - це, звичайно ж, звільнення Перлини Дракона. Незважаючи на це, цей ігровий автомат має безліч різних ліній виплат і комбінацій ставок на лінії, щоб дозволити будь-кому вирушити у подорож, щоб звільнити Перлину. Ви можете грати на 1, 11, 21, 31 або 41 ігровій лінії одночасно з кожним обертанням, і ви можете поставити до 20 монет на кожну ігрову лінію. Отже, найменша ставка становить 1 монету на спін, а максимальна ставка - 820 монет на спін. Незалежно від того, виграєте ви чи програєте в Dragon's Pearl, ви отримуєте шанс зіграти героя, а хто цього не хоче?

Захист перлини

Як і слід було очікувати від Стародавнього Китаю, у грі Dragon's Pearl можна знайти безліч тематичних артефактів, тож хапайте їх по дорозі. Декоративні квіти лотоса коштують до 1 000 монет, декоративні метелики - до 2 000 монет, а також короп коі. Качки і тигри йдуть наступними і коштують до 3 000 монет, а блакитні черепахи коштують 5 000 монет.

Дракони теж досить цінні. Зелені дракони коштують до 5 000 монет, а червоні - до 10 000 монет.

Звичайно ж, справжнім призом у цій грі є Перлина. Врятуйте її і ви зможете отримати до 15 000 монет. Якщо вам вдасться вбити дракона під час порятунку, ви отримаєте ще один бонус у розмірі 50 000 монет.

Приборкання дикого дракона

Символи дикого дракона також замінять собою інші базові символи, коли їх буде знайдено, що дозволить вам отримати додаткові призи. Крім того, розкидані символи перлин подарують вам 5 безкоштовних обертань. Здобувши ще одну перлину під час безкоштовного обертання, ви отримаєте ще одне безкоштовне обертання, а також розширите поле диких драконів.

Азартні ігри зі славою

У грі Dragon's Pearl також передбачений раунд азартних ігор, де ви перевертаєте карту, щоб подвоїти, почетверити або навіть втратити свій виграш. Ви можете подвоїти свої гроші, вгадавши колір карти, і вчетверо збільшити свій виграш, також правильно вгадавши масть.

Краса Dragon's Pearl!

Dragon's Pearl захоплює з самого початку через пропоновані призи і те, як приємно їх виграти. Це також чудова гра, оскільки вона сумісна як з Mac, так і з Windows, і не потребує жодних завантажень через те, що гра базується на браузері. Однак слід пам'ятати, що Dragon's Pearl - гра з високою волатильністю. Це означає, що виграші приходять не так часто, тому слідкуйте за своїм банкроллом, щоб не витрачати більше, ніж ви можете собі дозволити.

Якщо вам потрібна гра з трохи меншою волатильністю, ми рекомендуємо пограти в іншу гру Novomatic. Однак, якщо ви шукаєте насичену екшеном слот-гру з великими призами, дикими драконами та дівчатами для порятунку, то Dragon's Pearl - саме та гра, яка вам потрібна.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС