Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Avalon Slot

Грати

Ігровий автомат Avalon Slot

Онлайн ігровий автомат в казино Слотор 777 Avalon - це один із найкращих слотів у тематиці середньовіччя від Microgaming. Це слот на 5 барабанів з безліччю ліній виплат, який заснований на легенді про короля Артура. Згідно з легендою, Авалон - це місце, в якому був викуваний меч короля Артура, а також місце, куди його відвезли для того, щоб зцілити після Камланської битви. Звісно, саме загадкова легенда, яка оточує це місце, робить Авалон настільки дивовижним та абсолютно гідним тлом для ігрового автомата онлайн.

Барабани гідні короля

Як ви і могли б очікувати від ігрового автомата, заснованого на легенді про короля Артура, більшість з ігрових символів відносяться до легендарних розповідей, що розповідають про його доблесть і лідерські якості. На барабанах ігрового автомата Avalon ви зустрінете герби, кубки, корону, скрині зі скарбами, брошку і традиційні символи гральних карт, які були промальовані з творчим підходом, щоб відповідати тематиці слота.

Два диких символи в одній грі

Цей ігровий автомат містить 2 диких символи, першим з яких є зображення Авалона. Цей дикий символ здатний замінювати всі інші символи на барабанах, за винятком Леді Озера. Другим диким символом є скриня зі скарбами, яка набуває властивостей дикого символу тільки під час бонусних раундів безкоштовних спінів; вона так само здатна замінювати всі інші символи на барабанах, крім символу Леді Озера, щоб завершувати виграшні комбінації.

Виграйте до 30 000 монет!

Виграйте до 30 000 монет завдяки дикому символу Авалона, зібравши п'ять таких символів на активній лінії виплат, під час гри за максимальною ставкою. Це, без жодних сумнівів, одна з найвигідніших виграшних комбінацій, яку ви зможете зустріти не лише в цій грі, а й у більшості інших азартних ігор онлайн.

Заробіть до 12 безкоштовних спінів із мультиплайером у 7X

Леді Озера є скеттер символом цього ігрового автомата і, крім виплат за скеттерами, цей символ відкриватиме вам доступ до бонусних раундів безплатних спінів, якщо ви зберете три або більше таких зображень на барабанах. Усім виграшам під час бонусних раундів безкоштовних спінів також присвоюється мультиплайер у 7X. Під час цього бонусного раунду, символи Авалона і скрині зі скарбами замінюють всі інші символи на барабанах, крім зображення Леді Озера. Крім того, ви зможете заробити ще 12 додаткових безкоштовних спінів, якщо знову зумієте зловити три або більше скеттер-символу на барабанах.

Гра середніх і високих лімтів

Цей ігровий автомат має адаптивний діапазон ставок, який перебуває в межах від 0.50 до 100 монет, що робить його ідеальним, як для гравців середніх лімітів, так і для хайролерів. Якщо ви схожі на нас і насолоджуєтеся грою в пенні слоти, то дану гру можна безперечно назвати одним із найкращих пенні слотів, які доступні онлайн.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС